Την ομάδα του Θεσπρωτού φιλοξένησε σήμερα στο γήπεδο της Πηγής η Κ17 του Α.Ο Τρίκαλα, με την ομάδα του Δημήτρη Κοντογιώργη να παίρνει τη νίκη με 5-1

Η ομάδα του Θανάση Μήτσιου οι Pretorians Team του Ηarlem Fight Gym απέδειξαν για άλλη μία φορά γιατί είναι η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα, έχοντας αθλητές από 5 ετών έφηβους, γυναίκες και αγωνιστικούς αθλητές στο άθλημα του Combat Jiu Jitsu

Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019 02:13,

'Εφτασε τις 250 νίκες ο Αμανατίδης!

Σπουδαία νίκη πανηγύρισαν το Σάββατο (7/12) τα Τρίκαλα, αφού στο φινάλε των καθυστερήσεων επικράτησαν 1-0 της Καλαμάτας εκτός έδρας

Δείτε στο βίντεο του Trikalascore τα έξι τέρματα και τις καλύτερες στιγμές από τη χθεσινή αναμέτρηση για το πρωτάθλημα της Α' Ερασιτεχνικής

Με τις αναμετρήσεις της 12ης στροφής συνεχίστηκε το πρωί η δράση στον Α' όμιλο της Β' Ερασιτεχνικής

Μέσα από δύο φωτό φαίνεται ξεκάθαρα ότι ο διαιτητής Ντάουλας ορθώς υπέδειξε το πέναλτι υπέρ του Α.Ο Τρίκαλα στον αγώνα με την Καλαμαριά

Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019 01:30,

Tα βλέμματα σε Αγία Κυριακή,Πρίνος

Μπορεί να απουσιάζει το μεγάλο ντέρμπι, ωστόσο, η σημερινή 12η αγωνιστική της Β’ Ερασιτεχνικής περιλαμβάνει σημαντικές αναμετρήσεις σε όλα τα μέτωπα

Η σημερινή 12η στροφή στον 3ο όμιλ της Γ’ Εθνικής κατηγορίας περιλαμβάνει εκτός έδρας αναμετρήσεις για το Διγενή Νεοχωρίου και τα Μετέωρα

Δείτε τα κλικ από τη σημερινή αναμέτρηση για τη 12η αγωνιστική της Α' Ερασιτεχνικής

Μπορεί οι ομάδες τους σήμερα να ήταν για 90 λεπτά αντίπαλες, ωστόσο, η εκτίμηση ανάμεσα στον προπονητή των Παραληθαίων Μάκη Ζαβλανό και τον παίκτη της Θύελλας Μεγαλοχωρίου είναι αμοιβαία