Δευτέρα, 2 Νοεμβρίου 2015 10:19 από

Οι αποστολές των Μικτών για το εντός έδρας με Λάρισα

Από τους  προπονητές των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου  την ΤΕΤΑΡΤΗ   04.11.2015  όπου  θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

«   Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ -  Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ  »

         Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ

   Ωρα Συγκέντρωσης       11:45                Ωρα Συγκέντρωσης        13:30       

   Ωρα  Έναρξης  Αγώνα    13:00               Ωρα  Έναρξης  Αγώνα    15:00       

 1.ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘ                                                  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝ

2.ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ ΑΘ                                                2.  ΔΕΛΗΛΙΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛ                                        3.  ΔΡΟΣΟΣ ΑΠΟ

4. ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝ.                                                  4.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ

5.ΓΚΟΒΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          5.  ΖΑΡΙΔΑΣ  ΝΙΚ

6.ΓΚΟΥΒΙΝΑΣ ΑΛΚ.                                                6.  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΙΜ

7.ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ                                          7.  ΚΟΝΟΜΗ ΕΛΕΥΘ.

8.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔ.                                          8.  ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣ

9.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓ.                                          9.  ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔ

10. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝ.                                            10.  ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ  ΙΩΑΝ

11.ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΚΩΝ.                                            11.  ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΧΡ

12.ΜΠΟΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗ.                                           12.  ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ

13. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜ                                    13.  ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΣ ΧΑΡ.

14. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΑΘΑΝ                                              14.  ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩ                                                                               

15.  ΠΛΑΚΙΑΣ ΠΑΥ                                                       15.  ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ     ΔΗΜ                                                                          

16.  ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                16.  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗ                                                                              

17.  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ                                        17. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛ

18.   ΤΑΜΠΟΣ ΑΘ                                                    18. ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΣΩΤ